Technologie

Smartfon Apple iPhone 11 64GB – czarny

Smartfon Apple iPhone 11 64GB - czarny

Smartfon Apple iPhone 11 64GB – czarny to zupełnie nowy system dwóch aparatów w tym jeden z obiektywem ultraszerokokątnym. Posiada tryb nocny i niesamowitą jakość wideo. Smartfon jest odporny na wodę i kurz, ponadto może pracować cały dzień bez ładowania. Każdy, kto będzie korzystał z tego urządzenia, szybko zauważy, że liczba 11 stanie się jego ulubioną liczbą. Apple iPhone 11 64GB posłuży do nagrywania filmów 4K, wykona wspaniałe portrety i zapierające dech w piersiach krajobrazy a to właśnie dzięki nowemu systemowi dwóch aparatów. Teraz można już robić piękne zdjęcia w słabym świetle w trybie nocnym.

Smartfon Apple iPhone 11 64GB – czarny

Oglądanie zdjęć, filmów, granie w gry, wszystko to wygląda naturalnie i realistycznie na 6,1-calowym wyświetlaczu Super Retina XDR. Cały przedni panel zajmuje wyświetlacz o niesamowicie wiernym odwzorowaniu kolorów, na którym wszystko wygląda niesamowicie. Technologia True Tone automatycznie dopasowuje równowagę bieli do temperatury barwowej światła otoczenia. Uda się uwolnić nowe możliwości gier, rzeczywistości rozszerzonej i fotografii dzięki niezrównanej wydajności procesora A13 Bionic. A dzięki wydajnej baterii, która wystarcza na cały dzień, można zrobić więcej i poświęcać mniej czasu na ładowanie. Urządzenie jest chronione przed wodą (dopuszczalne jest zanurzenie na głębokość do 2 metrów na maksymalnie 30 minut).

Aparaty Apple iPhone 11

System dwóch aparatów 12 MP z trybem nocnym, trybem portretowym i obsługą wideo 4K do 60 kl./s (obsługą filmów w zwolnionym tempie). Przedni aparat nagrywa wideo 4K 60 klatek na sekundę. Fotografowanie w dobrym stylu zapewnia nowy ultraszerokokątny aparat, który ma czterokrotnie większy obszar obrazu. Co można uwiecznić na zdjęciach? Niekończące się krajobrazy, scenę z widzami na festiwalu muzycznym, całą rodzinę na tle pięknych widoków.

W świetle nocy

Nowy tryb nocny automatycznie poprawia zdjęcia przy słabym oświetleniu, niezależnie od tego, czy jest to ognisko nad jeziorem, czy kolacja przy świecach. Dzieje się tak w przypadku słabego oświetlenia, dzięki czemu udaje się wykonywać doskonałe zdjęcia, bez lampy błyskowej. Kolory wyglądają naturalnie, a zdjęcia są jaśniejsze. Nowe widoki portretowe, dodatkowe opcje oświetlenia i podwójny aparat iPhone’a 11 oznaczają tylko jedno: wspaniałe fotografie. W trybie portretowym nie tylko twarze ludzi są teraz doskonałe, ale także wizerunki zwierząt. Można zrobić więcej selfie, wystarczy po prostu obróć iPhone’a w poziomie, a aparat automatycznie się pomniejszy, aby pokazać więcej szczegółów w kadrze.

Charakterystyka smartfonu Apple iPhone 11 64GB:

  • 6,1-calowy wyświetlacz Super Retina XDR
  • Ochrona przed wodą i kurzem (IP68)
  • Procesor A13 Bionic trzeciej generacji
  • Bezprzewodowa ładowarka i szybkie ładowanie
  • System operacyjny iOS 13 wyposażony w zupełnie nowe funkcje odpowiadające za ochronę prywatności
  • Przedni aparat nagrywa wideo 4K 60 klatek na sekundę.

Najszybszy procesor iPhone’a Apple

Zarówno iPhone 11, jak i iPhone 11 Pro to potężny procesor A13 Bionic, który wykona każde zadanie szybko i płynnie. Ponadto działa tak energooszczędnie, jak to tylko możliwe, aby oszczędzać energię baterii. W rzeczywistości technologia A13 Bionic jest tak zaawansowana, że można ją nazwać technologią przyszłości.

Poziom wyżej – kąt jest szerszy

Zaktualizowany interfejs pozwoli użytkownikowi zobaczyć i uchwycić to, co dzieje się poza kadrem. Nagrywanie i edytowanie filmów jest teraz równie łatwe jak zdjęcia. To wciąż niezwykle popularny aparat, ale z zupełnie nową perspektywą. Możliwe stało się nagrywanie wideo w najwyższej jakości. Kamera doskonale nadaje się do rejestrowania scen akcji, takich jak pies goniący piłkę. A jeśli, ktoś nagrywa występ dziecka na koncercie i powiększa się obraz, dźwięk też się przybliża. Ponadto edycja wideo jest teraz równie łatwa jak edycja zdjęć.

Cały dzień bez ładowania

A13 Bionic to najszybszy procesor iPhone’a, obsługuje szybkie ładowanie za pomocą adaptera 18 W. Sprzęt i oprogramowanie współpracują ze sobą, aby pomóc maksymalnie wykorzystać baterię.

Wbudowana ochrona danych

Face ID to niezwykle bezpieczna technologia uwierzytelniania twarzy. Obraz twarzy nie jest nigdzie przechowywany i nie jest nigdzie przenoszony. Ta technologia jest bardziej niezawodna niż Touch ID.

Czym stał się smartfon Apple iPhone 11 64GB?

Smartfon Apple iPhone 11 64GB - czarnyPomimo liczby 11 w nazwie, model ten jest de facto bezpośrednim następcą iPhone’a XR. Główne różnice tkwią w aparatach, teraz są podwójne (zarówno główne, jak i przednie) w procesorze, który, sądząc po wynikach testu, stał się, co najmniej o 50% mocniejszy, a także w baterii o większej pojemności. Natomiast pod względem funkcjonalności, gdy 11 Pro i 11 Pro Max skupiły się na zdjęciach i filmach, podstawowy iPhone 11 również otrzymuje wiele ulepszeń do zdjęć i wideo. Na przykład pojawił się tryb nocny, z wyraźnie lepszą wydajnością w porównaniu do konkurencji (nawet w porównaniu do Samsunga S10), a także filmowanie w HDR przy 60 fps. Kontynuując porównanie z iPhonem XR, warto powiedzieć, że nowy produkt otrzymał wodoodporność IP68, i może zanurzyć się pod wodą do 2 m (poprzednik zadowalał się 1,5 m). Zaktualizowano paletę kolorów korpusu, zarówno pod względem kompozycji, jak i nasycenia odcienia. Tylna okładka pozostaje błyszcząca (11 Pro i Max mają matowe wykończenie).